Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Європа нагадала Януковичу: до рішення про угоду з ЄС лишився тиждень

Поделиться:

Єврокомісія закликає Україну поквапитися з ухваленням "євроінтеграційних" законів і рішенням проблеми Тимошенко до 18 листопада.

Про це йдеться у письмовому коментарі представника європейського комісара з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле Пітера Стано, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми вітаємо прийняття в першому читанні Верховною радою 8 листопада законопроекту щодо реформування Генпрокуратури - значний крок у реформуванні української судової системи - і законопроект про парламентські вибори. Цей прогрес зараз повинен бути укріплений якнайшвидшим прийняттям цих двох законів у другому читанні", - йдеться у повідомленні.

"У цьому контексті ми вітаємо скликання позачергової парламентської сесії у Верховній Раді в наступну середу", - заявив Стано.

Разом з тим представник Єврокомісії також відзначив необхідність прийняття "зараз вирішального кроку" для вирішення проблеми екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

"Ми повністю підтримуємо триваючі зусилля місії Європарламенту Пета Кокса та Олександра Кваснєвського для досягнення цієї мети: Їх остаточна доповідь Європарламенту матиме вирішальне значення", - додав він.

У цьому зв'язку Стано нагадав позицію Брюсселя щодо того, що ЄС "залишається відданим підписанню у Вільнюсі угоди про асоціацію, включаючи угоду про зону вільної торгівлі за умови наявності рішучих дій і відчутного прогресу у виконанні умов, закладених у грудневих висновках Ради ЄС".

"Вільнюський саміт відбудеться менш ніж через три тижні і ЄС мусить прийняти рішення стосовно можливого підписання угоди про асоціацію вже на засіданні Ради ЄС з питань закордонних справ 18 листопада. Часу для виконання умов залишається мало", - зазначив представник Єврокомісії.

Як відомо, 8 листопада Верховна Рада створила тимчасову робочу групу з підготовки законопроекту про виїзд засуджених для лікування за кордон, який повинен вирішити "питання Тимошенко". З тринадцяти місць у цій комісії опозиції віддали 5.

"Регіонал" Володимир Олійник заявив, що засідання робочої групи відбудеться в понеділок о 12:00. За його словами, парламентарі розглядатимуть всі підготовлені законопроекти.

9 листопада спікер ВР Володимир Рибак підписав розпорядження, якимзатверджено персональний склад Тимчасової робочої групи з підготовки законопроекту щодо можливості лікування за кордоном осіб, засуджених до позбавлення волі.

Все про: ЄС, Тимошенко, асоціація

Українська правда
10.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации