Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Радник Путіна озвучив "атомні бонуси" для України у разі відмови від ЄС

Поделиться:

Якщо Україна не підпише угоду про асоціацію з ЄС, Росія планує розширення кооперації в ракетно-космічній сфері, в атомному машинобудуванні і в авіаційній промисловості.

Про це в в інтерв'ю журналу "Експерт" заявив радник президента РФ Сергій Глазьєв.

"Планується розширення кооперації в ракетно-космічній сфері, в атомному машинобудуванні, в авіаційній промисловості. Там є відомі проекти Ан-124, Ан-140, Ан-148 - всієї лінійки літаків КБ Антонова, які ми можемо разом виробляти і повинні на них переходити в авіатехніці", - зазначив Глазьєв.

"Ракетно-космічний комплекс, безумовно, має гігантські перспективи; в атомній сфері планується створення на Україні найпотужнішого виробництва, замкнутого паливного циклу для атомної енергетики, країна сама зможе виробляти тепловиділяючі елементи для своїх атомних електростанцій за допомогою російських технологій", - додав він.

"Це все проекти на десятки мільярдів доларів, які істотно піднімають можливості української економіки, роблять її більш диверсифікованою, наукомісткої і стійкою" , - пояснив радник Путіна.

Разом з тим на питання, що робитиме Росія, якщо Україна таки підпише угоду з ЄС, Глазьєв заявив: "Ми будемо намагатися зберегти ті центри економічної активності та виробництва, які нам потрібні для кооперації, і будемо прагнути утримати технології, які були спільно розроблені і які нам необхідні".

"Буде діяти режим максимального сприяння з перенесення технологій і навіть виробництв до Росії, що ми вже спостерігаємо в прикордонних регіонах і навіть у Москві -  там великі українські промисловці прагнуть створити опорні точки для збірки своїх товарів", - додав він.

"Ці заходи будуть поєднуватися з політикою імпортозаміщення українських товарів, у міру того як європейська конкуренція буде знищувати українських товаровиробників", - підкреслив Глазьєв.

"Процес буде розтягнутий років на 15, але Україні він не дає перспектив розвитку, тому що всі нові виробництва і технології будуть в цьому випадку розвиватися в Росії", - заявив він.

Українська правда

Все про: ЄС, Глазьєв

Українська правда
09.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации