Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Регіонали" прогуляли робочий день замість 6 листопада і робочу групу з "питання Тимошенко"

Поделиться:

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак і досі не підписав розпорядження про створення робочої групи  з напрацювання "лікувального" закону для звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардеп від "УДАРу" Ірина Геращенко. За її словами, причина - комуністи не подали свого кандидата.

"Субота, 9 ранку. Кабінет Андрія Кожем'якіна, який є членом робочоі групи з напрацювання "лікувального" закону і головою профільного комітету.  З робочоі групи підтяглися ще представники опозиціі - від УДАРу і від "Свободи". "Регіоналів" немає. Хоча Володимир Олійник вчора в ефірі на "Інтері" сказав, що зранку буде не робочому місті, в комітеті його немає", – зазначила Геращенко.

"Взагалі, приміщення ВР пусте. Питання - а як же робочий день, оголошений ПР замість 6 листопада?", - додала нардеп.

"Як представники опозиційних фракцій, ми розцінюємо це як відвертий саботаж і спробу затягти процес і зірвати вчасне прийняття законопроектів, необхідних для підписання Угоди з ЄС", - зазначила Геращенко.

"Текст непідписаного розпорядження ми отримали. Пропонується: голова комісіі - Г. Васильєв від ПР, заступник - колега зі "Свободи" А. Міщенко. Тому ми вимагаємо від спікера Рибака підписати розпорядження СЬОГОДНІ, а не відтягувати це на понеділок", - додала вона.

За словами Геращенко, у понеділок "маємо зосередитися на законопроекті, а не оргпитаннях".

Тим часом сьогодні нардепи, що зібралися  на робоче засідання, "ще раз вивчили зауваження науково - експертного управляння ВР до попередніх законопроектів і попрацювали з юристами – експертами".

"Наше офіційне зібрання робочої групи, на яке погодилися члени ПР - понеділок, 11 листопада о 12 годині", - додала Геращенко. 

Як відомо,  8 листопада Верховна Рада створила тимчасову робочу групу з підготовки законопроекту про виїзд засуджених для лікування за кордон, який повинен вирішити "питання Тимошенко". З тринадцяти місць у цій комісії опозиції віддали 5.

Разом з тим "регіонал" Володимир Олійник заявив, що засідання робочої групи відбудеться в понеділок о 12:00. За його словами, парламентарі розглядатимуть всі підготовлені законопроекти.

Українська правда

Все про: Тимошенко, ПР

Українська правда
09.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации