Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Тимошенко готова на будь-яку пропозицію Кокса-Квасьнєвського заради ЄС

Поделиться:

Юлія Тимошенко заявила, що прийме будь-яку пропозицію з боку місії Кокса-Кваснєвського, "якою б важкою вона не була", заради підписання угоди про асоціацію України з ЄС на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада

Про це Тимошенко зяавила у своєму листі, адресованому Конґресу Українців Канади, що проходить 8-10 листопада у Канаді, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Я цілковито усвідомлюю власну відповідальність і хочу, щоби мене почули всі, хто ще не почув: майбутнє України незмірно важливіше за будь-які амбіції і політичну метушню", - заявила Тимошенко.

"Історія ніколи не пробачить зриву підписання угоди про асоціацію тим, хто мав зробити для цього все можливе і навіть неможливе. Ми вже через три тижні можемо отримати квиток у майбутнє, про яке мріяли і за яке боролися покоління українців, або будемо чекати на нього ще три століття". – додала екс-прем'єр-міністр.

При цьому Тимошенко наголосила, що ніколи не ставила і не буде ставити перед місією президентів Кокса-Кваснєвського жодних умов або вимог стосовно своєї долі.

"Я прийму будь-яку пропозицію з їхнього боку, якою б важкою для мене вона не була, заради підписання Угоди про асоціацію України з ЄС на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі", - додала Тимошенко.

Українська правда 

Все про: Тимошенко

Українська правда
09.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации