Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В інтернеті з'явилося нікому невідоме інтерв'ю Стіва Джобса ВІДЕО

Поделиться:
Асоціація The Silicon Valley History Association (SVHA) оприлюднила раніше ніде не показане 20-хвилинне інтерв'ю Стіва Джобса.

В інтерв'ю Джобс розмірковує про слід в історії, який він залишить після себе.

Особливість інтерв'ю полягає в тому, що воно було зроблене у 1994 році, коли Джобс працював у компанії NeXT.

Бізнес цієї команії не особливо вдавався, а Apple на тлі релізу Windows 95, що очікувався тоді, виглядала досить слабо.

У діалозі настрій Джобса був відверто негативним. У серії питань та відповідей нині покійний голова Apple висловив упевненість у тому, що його спадщина буде "повністю забута" через 10-15 років (тобто до 2005 року).

Зрозуміло, на той момент нічого не говорило про ймовірність виходу iPod чи iPhone, а в той час Джобс цілком був поглинений комп'ютерами.


"Уся зроблена мною робота за все життя буде забута до моменту мого 50-річчя", - говорить він, наголошуючи, що він особисто соромиться свого 40-річчя.

"Apple 2 вже забутий, Apple 1 був забутий багато років тому, комп'ютери Macintosh будуть забуті протягом найближчих кількох років", - прогнозував він.

Зазначимо, такі заяви Джобс зробив за кілька років до свого повернення в Apple вдруге. Варто додати, що зараз річні виручки Apple перевалюють за сотню мільярдів доларів, а планшети iPad та смартфони iPhone є одними з найбільш популярних гаджетів планети.

Відголос.com
23.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации