Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Автор "інтерв'ю" з Лукашенком каже, що воно було ще в грудні

Поделиться:

Головний редактор "Известий в Украине" Яніна Соколовська стверджує, що інтерв'ю президента Білорусі Олександра Лукашенка було взято ще в грудні 2012 року, а в червні - републіковано.

У своєму блозі на "Телекритиці" вона написала, що після вірусної атаки і "ремонту" сайту з нього зникла частина матеріалів.

"Інтерв'ю Лукашенка втратити було б шкода, ми його републікували, про що і сказали у врізі", - стверджує Соколовська.

"І посольство Білорусі, і мої шановні колеги не читають врізи до інтерв'ю, де йдеться про те, що це - републікація, що оголошує основні тези лідера Білорусії", - відзначає вона.

За словами Соколовської, дане інтерв'ю Лукашенка також увійшло до книги, "опублікованої і врученої багатьом українським, і не тільки українським політикам".

У той же час, станом на неділю, на сайті "Известий в Украине" все ще опубліковано "інтерв'ю" Лукашенка, датоване 18 червня цього року. Ніяких згадок про те, що це републікація старого інтерв'ю, на сторінці немає.

Як повідомлялося, раніше прес-служба президента Білорусі заявила, що Лукашенко не давав ексклюзивного інтерв'ю виданню "Известия в Украине" ані під час візиту до Києва, ані раніше.

Згідно з інформацією, газета використала висловлювання Лукашенка під час зустрічі Клубу головних редакторів країн СНД, Балтії та Грузії, яка пройшла в грудні 2012 року.

У прес-службі відзначили, що видання дуже вільно підійшло до використання цитат президента: багато формулювань або спотворені, або вирвані з контексту.

Все про: Білорусь, Лукашенко, ЗМІ

Українська правда
23.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации