Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вчителька питала 6-класників, хто незайманий, і пропонувала їм секс

Поделиться:
У Великобританії 28-річна вчителька драми католицької школи Ліндсей Блек зваблювала своїх учнів з 6-го класу і пропонувала зайнятися сексом.

Як повідомляє The Daily mail, викладачка на уроках проводила гру під назвою "Хто тут незайманий", під час якої хлопці, які ще не мали сексу, повинні були встати. Також вона змушувала дітей імітувати секс під час шкільних театральних постанов.

"Я чула, як учні говорили про те, що міс Блек лиже дітей на уроках. Я не зразу зрозуміла, що вони мають на увазі", - розповіла вчителька англійської мови Абігейл Воттс.

Якось Ліндсей Блек розповіла своїм учням, що вона хотіла б зайнятися сексом на столі в класі, де проходив урок. Іншим разом вона сказала учням, що хотіла б зрадити своєму чоловікові.

Згодом, вона написала у Facebook одному з 12-річних учнів, що в неї був сон, в якому вона займалася з ним сексом. Тоді вона прямо запропонувала хлопцю зустрітися після уроків і переспати.

Школяр показав переписку батькам, а ті звернулися до дирекції школи. Коли директор запитав Блек, чому вона говорить про секс з учнями, вчителька відповіла, що це потрібно для того, щоб вони краще увійшли в роль.

Після цього поліція допитала вчительку, однак справу проти неї не порушили. Але школа звільнила її з посади і заборонила наближатися до своїх вихованців.

Це не перший випадок сексуальних відносин між учнем і вчителькою. Нещодавно в США вчителька математики займалася сексом з двієчниками.
Відголос.com
07.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации