Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Під Києвом влаштують масову бійню бездомних собак

Поделиться:
Не зважаючи на заборону законодавства про відстріл безпритульних тварин, у селі Острів Київської області збираються застрелити понад 200 бродячих собак.

Жорстоко вбити бездомних тварин збираються нібито через сказ, що в них виявили. Інформацію про заплановану бійню собак у сільраді підтвердили, проте точна дата її проведення наразі невідома.

Місцеві жителі виступили проти такої боротьби з безпритульними собаками. Вони впевнені, що розстріляти тварин збираються не через хворобу, а через нетерпимість до них.

На думку правозахисників, відстріл бездомних собак виходить за рамки українського законодавства і може кваліфікуватися як жорстоке ставлення до тварин. Вбивати собак допускається, але лише окремих тварин, хворих на особливо небезпечні захворюванням.

В Асоціації зоозахисних організацій України з таким рішенням місцевої влади збираються боротися.

"Навіть якщо представники місцевої ради можуть показати письмове підтвердження випадків сказу з печатками лабораторії, що проводила експертизу, відстріл - це все одно порушення абсолютно всіх законів, не кажучи вже про порушення людської моралі", - заявила президент асоціації Ася Серпінська.
Відголос.com
07.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации