Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Миколаєві кінотеатр відмовився показувати документальний фільм про Межигір'я ВІДЕО

Поделиться:
Миколаївський кінотеатр Мультиплекс в останній момент відмовився надати зал для показу документального альманаху Відкритий доступ, в який входить документальний фільм про резиденцію Президента України у Межигір'ї.

Показ альманаху був запланований на 17 червня. Підтримку в організації кінопоказу здійснює інтернет-видання Преступности.НЕТ і Інформаційне агентство Українська медіа група.

Як повідомляється, 17 червня, у момент, коли агентство вже здійснювало оплату послуг оренди залу, менеджер кінотеатру подзвонив і повідомив, що київське керівництво кінотеатру заборонило демонструвати альманах у кінотеатрі. Про причини зміни свого рішення в кінотеатрі сказали так: "Щоб не було жодних проблем".


Демонстрацію та обговорення альманаху в Миколаєві заплановано на 19 червня. Представляти миколаївцям Відкритий доступ приїдуть телеведучий Андрій Куликов, голова громадської організації Центр UA, екс-глава Секретаріату Президента України Віктора Ющенка Олег Рибачук, Наталя Соколенко, журналістка і активістка руху Стоп цензурі, і Аліса Рубан, керівник напрямку доступу до публічної інформації ГО Центр UA.

Альманах Відкритий доступ складається з п'яти новел про те, як українці за допомогою Закону України Про доступ до публічної інформації домагалися вирішення своїх проблем. У альманах входить і документальний фільм про резиденцію Президента України Віктора Януковича Межигір'я.

Відголос.com
23.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации