Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Німецькі вчені пояснили, чому чоловіки не розуміють жінок

Поделиться:
Німецькі психологи та нейробіологи вирішили розібратися в питанні, чому чоловіки не розуміють жінок. Для цього вони провели ряд досліджень.

Під час експерименту чоловікам показували фотографії, на яких було видно тільки очі з трьома різними емоціями: доброзичливою, агресивною і нейтральною.

Кому вони належали - чоловікам чи жінкам, - добровольці не знали. Разом зі знімками їм видали картки зі словами, з яких треба було вибрати ті, які найкраще описували настрій власників очей.

Як пише "Комсомольская правда в Украине", поки чоловіки думали, вчені за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) вивчали, що відбувається у них в голові.

"Представники сильної статі вгадували емоції своїх побратимів в два рази точніше, ніж почуття дам", - розповідає керівник дослідження Борис Шиффер. Його слова підтвердили і результати МРТ.

За словами Шиффера, коли чоловіки роздивлялися знімки з жіночими очима, зони мозку, пов'язані з емоціями, були практично пасивні.

"А очі представників своєї статі порушували активність у так званому мозковому емоційному центрі - мигдалеподібному тілі правої півкулі", - констатує вчений.

Науковці зазначають, що мигдалеподібне тіло відіграє важливу роль у визначенні психічного стану іншої людини, тобто при усвідомленні чужих почуттів, мотивів, манери поведінки.

"Саме знижена активність мигдалеподібного тіла заважає чоловікам правильно зрозуміти почуття жінок", - підсумовує Шиффер.

Як повідомлялося раніше, вчені з'ясували, куди в першу чергу дивляться чоловіки. Виявилося, що чоловіки майже не звертають уваги на жіночі обличчя, а перш за все, вивчають їхню фігуру.
Відголос.com
06.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации