Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Чиновники хочуть відібрати землю у найкращого боксера України

Поделиться:
Зірка світового боксу Василь Ломаченко вступив у двобій з одеськими чиновниками. У дворазового олімпійського чемпіона хочуть забрати земельну ділянку, яку Василю подарували за перемогу на Олімпіаді-2008 в Пекіні, повідомляє TCH.ua

Невеличкий клаптик землі на березі Дністровського лиману Василю Ломаченку виділили ще у 2008 році. Але боксер так і не став господарем на власній землі.

Було чимало ідей – як використати подаровану землю – знайомий дизайнер навіть розробив проект майбутнього будинку. Але Василь бачить його тільки на картинках.

"Йду оформляти документи, щоб будувати, впираюся в земельні ресурси. Далі всі підводні течії, я якщо чесно не вникаю в них", - сказав Ломаченко.

Василю спробував допомогти голова одеського боксерського клубу, але віз і нині там. Чиновники зчепились у клінч із місцевою владою. Кажуть – земля – міноборони! Боксеру – не віддадуть. А рішення депутатів – незаконне!

За словами Вадима Лапоха, прокурора з нагляду додержання законів у воєнній сфері, ця земельна ділянка ще у 1946 році була передана Міністерству оборони.

Нісенітниці – відповідає міський голова. Земля – громади, громада – передала її Ломаченку.

"У міністерства оборони немає ніяких правовстановлюючих документів на цю ділянку", - сказав Ігор Нановський, міський голова Білгород-Дністровського.

Натомість, у військовій прокуратурі нічого конкретного не кажуть. Навіть визнають – землю роками не використовують. Але на бік "оборонки" стали в Держземагентстві. За документами відомства тут, мовляв – військове містечко, дослівно - КЕЧ, квартирно-експлуатаційна частина. У реальності – купа сміття і руїни колишньої пральні.

Містом же ширяться чутки, що око на землю поклав впливовий київський чиновник.

Поки що правда на боці боксера. Але чиновники – уперті. Поки Ломаченко чекає бою за пояс чемпіона світу – вони готуються затягати його по судах.

"Я тут у Білгород і хотів би жити. Я вважаю так, що не можна ніколи забувати свої корені і більше скажу - взагалі, напевно, не можна залишати те місце, де ти народився", - вважає Ломаченко.

Але чи втіляться мрії боксера про невеличкий будиночок у рідному місті – тепер залежить від української Феміди. Наприкінці місяця його – знову чекають у суді.
Відголос.com
06.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации