Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В опозиції відреагували на звинувачення на адресу Тимошенко у привласненні понад $200 млн

Поделиться:
Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що поширені заяви про нібито причетність екс-прем'єр-міністра до виведення бюджетних грошей за кордон свідчать про наміри влади зірвати підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Сьогоднішні дії української влади, Віктора Януковича і його соратників у Верховній Раді спрямовані тільки на одне - на спекуляцію та маніпуляцію з інформацією з метою свідомого зриву підписання Угоди про асоціацію", - заявив Власенко.

Політик вважає, що всі розмови про причетність Тимошенко до переведення грошей за кордон не мають під собою жодних підстав і є "мильною бульбашкою".

Власенко також нагадав, що чинна влада не вперше користується послугами "якихось американських юридичних фірм", за роботу яких з бюджету сплачуються десятки мільйонів доларів.

Він також продемонстрував вирок, винесений 7 травня 2004 американським судом щодо Лазаренка, в якому вказується на відсутність причетності корпорації Єдині енергетичні системи України і компанії Somolli Enterprises Limited до махінацій з коштами. "Суд встановив голослівність зв'язку цих компаній, тобто складу злочину у цих компаній немає", - зазначив Власенко.

Крім того, відповідаючи на питання, чи можна чекати, що в четвер, 7 листопада, Верховна Рада проголосує за законопроект щодо лікування Тимошенко за кордоном, Власенко зазначив, що вирішити проблему вибіркового правосуддя може тільки одна людина - Президент України.

"Якщо до четверга буде команда від Януковича, то вони в парламенті проголосують як треба. Якщо Янукович націлений на зрив підписання (Угоди про асоціацію з ЄС), то ніякого голосування не буде", - сказав Власенко.

Нагадаємо, раніше міжнародна юрфірма Lawrence Graham повідомила, що Міністерство доходів і зборів України почало судовий процес у Швейцарії та США за звинуваченням низки осіб, включаючи колишніх прем'єр-міністрів Юлію Тимошенко і Павла Лазаренка у привласненні більше 200 млн доларів державних коштів.

Міністерство доручило компанії Lawrence Graham представляти його інтереси в майбутніх судових процесах. Згідно з інформацією на сайті юркомпанії, незаконні дії осіб, підозрюваних в участі в розтраті, вже були в минулому предметом кримінальних розслідувань або розглядів у США, Швейцарії та Україні.
Відголос.com
04.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации