Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Маркевич про легіонерів: ну, що це за маразм? Що нам тепер робити?

Поделиться:
Керманич харківського "Металіста" Мирон Маркевич висловив свою точку зору щодо зміни регламенту в питанні ліміту на легіонерів.

Так у другому колі футболісти з українським паспортом, які не мають права грати за збірну України, повинні будуть вважатися легіонерами.

"Я взагалі не розумію, що у нас твориться у футболі. Це просто якийсь маразм. У свій час ми придбали футболіста з українським паспортом у донецького "Металурга". "Металіст" витратив на цей трансфер певну суму грошей. Дішленкович вже вісім років грає в Україні і давно не вважався легіонером.

Раптом комусь спало на думку змінити пункт у регламенті, згідно з яким відтепер футболіст з українським паспортом, який не має права виступати у складі національної збірної, вважається легіонером. Ну, що це за маразм? Що нам тепер робити?

Доведеться догравати до зимової перерви з одним воротарем. Ще не відкриється трансферне вікно, відтак "Металіст" не може нікого дозаявити. Мені подібні рішення просто не зрозумілі.

Не приймають рішення, яке буде діяти, скажімо, з наступного сезону, а повністю змінюють пункт у регламенті по ходу чемпіонату. У мене таке враження, що у нас в футболі влади взагалі немає. Хто там нагорі виносить свої вердикти незрозуміло. Просто, комусь, щось в голову прийшло і все, зробили", - каже Маркевич.

"У свій час футболіст приймав таке важливе для себе рішення, спираючись на регламент чемпіонату України. Та й громадянство він міняв не в Харкові, а в Донецьку, будучи гравцем "Металурга". Ми тут причому?

Ми купували воротаря, який не рахувався легіонером. Він кілька років грав у "Металісті" і тільки тепер, коли команда йде на першому місці, це питання всіх зацікавило. Знову подають на "Металіст" у Лозаннський спортивний арбітражний суд. Вимагають, щоб зняли з нас всі очки, які ми заробили в матчах за участю Дішленковича. Що це таке? Та це вже просто смішно", - вважає Маркевич.

"Я впевнений, що якби ми були на третьому місці, то ніяких би проблем не було. Вже давно б зарахували технічну поразку "Дніпру", не виникало б претензій і по Дішленковичу. А так, поки ми претендуємо на чемпіонство, комедія триває. Інших слів у мене немає. Те, що відбувається навколо нашого клубу - це просто справжня комедія. У нас немає нормального чемпіонату, всюди тільки закулісні ігри. Особисто мені вже все зрозуміло. Я занадто давно у футболі, щоб мені парили мізки.

"Арсенал" не виходить на третій матч поспіль, а керівники нашого футболу весь час переносять їх матчі. Куди ви їх переносите, навіщо? Клубу вже не існує, все. Що це таке?

Я не можу взагалі дивитися на те, що відбувається в українському футболі. Якщо продовжувати в тому ж дусі, то можна дійти до повного маразму. Немає ніяких законів, нічого немає. Просто свавілля. Якщо певним людям, щось вигідно, то їх плани відразу втілюються в життя. Ось і все", - підсумував Мирон Богданович.
Відголос.com
04.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации