Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com




Під Києвом знайшли людські останки, зброю та гроши ФОТО

Поделиться:
Поблизу Баришівки під Києвом йдуть пошуки останків радянських солдатів і моряків, які загинули в бою у вересні 1941 року

За останні два дні пошуковики знайшли останки кількох солдатів, монети 1940 роки випуску і протигази, повідомляє Сегодня.

Цей об`єкт вважається одним з найбільш засекречених на території колишнього СРСР. Як розповів керівник пошуковиків Володимир Дорофєєв, відомості про нього практично нереально знайти в будь-яких архівах.

«У вересні 1941 року село Веселинівка, яке знаходиться поруч, зайняли німці. Тут стояли танки і артилерія, які стріляли по відступаючих у бік Березані радянським солдатам», - говорить Дорофєєв.

Його колега Олександр Юрченко пояснив: «Про те, що тут знаходяться останки тисяч радянських солдатів, пошуковики дізналися від місцевого жителя. Його слова підтвердилися».

За останні два дні вийшло ідентифікувати лише одного з радянських воїнів. Це сержант на прізвище Гаврилов. «Його прізвище було вибито на флязі», - розповів керівник громадської організації «Союз Народна Пам`ять» Ярослав Жилкін.

Віце-прем`єр-міністр Олександр Вілкул, який приїхав на місце розкопок, заявив, що до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній на місці, де з`єднуються дороги з України, Росії та Білорусі, буде встановлений дзвін, відлитий із знайдених на місцях боїв гільз.
Відголос.com
23.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации