Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ФФУ сама просила ФІФА дискваліфікувати "Арену-Львів"

Поделиться:

Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко звертався з листом до ФІФА, в якому власноруч запропонував дискваліфікувати "Арену Львів".

Про це повідомляє Футбол24 і наводить оригінал документу у ФІФА від ФФУ.

"З огляду на важливість подальшого запобігання будь-яких проявів дискримінації, що можуть негативно вплинути на розвиток українського футболу у дусі взаємоповаги та дотримання законів фейр-плей, ФФУ розглядає можливість виключити стадіон у Львові зі списку спортивних локацій, які можуть приймати міжнародні матчі.

ФФУ також сподівається, що Дисциплінарний Комітет ФІФА підтримає її рішення щодо дискваліфікації стадіону "Арена Львів" на встановлений період, зокрема у цілях безпеки, про що йдеться у Частині 3. 66 Дисциплінарного Кодексу ФІФА", - йдеться в одному з фрагментів листа.

Сам Стороженко, до якого видання звернулося за коментарем, заперечує, що писав подібного листа.

Нагадаємо, що після матчу відбору до ЧС-2014 Україна - Сан-Марино, який проходив у Львові, стадіон Арена-Львів був дискваліфікований ФІФА на 5 років за начебто раситські вигуки та нацистську символіку на стадіоні.

Антирасисьтка організація FARE пізніше оприлюднила фото, які були передані ФІФА і стали основою для покарання за "расизм" українських уболівальників.

Все про: футбол

Українська правда
04.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации