Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Блохін встановив із "Динамо" новий антирекорд

Поделиться:

Програш в Луганську місцевій "Зорі" (0:2) у рамках 15-го туру чемпіонату України став для головного тренера київського "Динамо" Олега Блохіна "ювілейним" - десятим в елітному дивізіоні на посаді наставника багаторазового чемпіона країни.

Слід зазначити, що гра в Луганську стала для Блохіна 36-ою в чемпіонатах. 21 гру Олег Володимирович виграв, п'ять звів внічию. Різниця м'ячів - 66:33.

Чотири рази команда Блохіна програла з різницею в два м'ячі, одного разу - в три, причому та поразка в середині вересня в Харкові від "Металіста" з рахунком 0:3 стало першою в історії велико для "Динамо" в еліті, пише footboom.com.

В історії чемпіонатів України київський суперклуб 15 разів програвав з різницею в два м'ячі. Чотири рази, це сталося при Блохіну - і це новий антирекорд для тренерів "Динамо". Три рази подібні поразки зазнавали Олексій Михайличенко, по два рази програвали Анатолій Дем`яненко, Олег Лужний і Юрій Сьомін. По разу з різницею в два м'ячі суперникові поступалися Валерій Лобановський і Валерій Газзаєв.

Чемпион
04.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации