Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Меджліс хоче спеціальний закон для кримських татар

Поделиться:

Кримські татари не мають законодавчо закріплених гарантій свого збереження і розвитку як народ, що сформувався на території Криму і мав свою державність.

Про це заявив новообраний глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, пише ZN.UA.

Чубаров заявив, що працюватиме над ухваленням законодавчих актів, що закріплюють статус і права кримськіх татар.

"В жодному законодавчому акті не врегульовані питання розвитку народу, не гарантовані його права і не передбачені правові механізми їх реалізації в Україні", - пояснив він.

За його словами, в законодавстві України немає навіть розшифровки того, хто такі корінні народи.

"Треба дати чітку відповідь на це питання. Таким міг би стати закон "Про статус кримськотатарського народу в Україні", проект якого свого часу був зареєстрований у ВР, однак до його розгляду справа не дійшла", - додав глава Меджлісу.

Також, за його словами, мають бути виписані чіткі правові механізми, які дадуть можливість кримським татарам як корінному народу брати участь в управлінні Криму.

Чубаров зазначив, що зараз кримські татари "слабо представлені в органах влади АРК і не можуть брати участь в управлінні автономією".

За його словами, відсутність відповідного законодавства "не дозволяє кримським татарам відчувати себе впевнено на своїй Батьківщині сьогодні і в майбутньому".

Все про: Крим, Меджліс

Українська правда
03.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации