Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Лазаренка відібрали шикарний палац у Каліфорнії

Поделиться:
Американська влада конфіскувала палац екс-прем'єра України Павла Лазаренка в місті Новато, Каліфорнія.

Відповідне рішення було ухвалене суддею Північного округу Каліфорнії Чарльзом Брейером 8 жовтня 2013 року, повідомляє Українська правда.

"Власність, розташована за адресою 100 Orbitz Lane, прямо підлягає конфіскації, оскільки її було придбано близько 31 серпня 1998 року за гроші, що походять від відмивання коштів, у формі чеку на суму $ 6 млн 745 тис.", - сказано в рішенні суду.

Примітно, що Лазаренко не встиг пожити у цьому палаці на дев'ять спалень площею близько 2 тисяч квадратних метрів, оскільки був затриманий одразу після прибуття до США у 1999 році.

Як відомо, придбання будинку входило до остаточного переліку пунктів обвинувачення про відмивання коштів, за якими Лазаренку в 2008 році було призначено покарання у вигляді тюремного ув'язнення на 97 місяців.

1 листопада 2012 року Лазаренко вийшов із тюрми після закінчення терміну покарання.

Зараз міграційний суд розглядає клопотання Лазаренка про надання йому легальних прав для перебування у США.

Родина Лазаренка мешкає в значно меншому будинку площею до 300 квадратних метрів у комуні Грінбрей, записаному на його дружину.

Як повідомлялося раніше, Лазаренко у США живе на зарплатню дружини. Оксана Цикова також розповіла, що бізнесу в Україні у її чоловіка не залишилося.
Відголос.com
02.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации