Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кличко зізнався, що він "переконаний лесбіян"

Поделиться:
Лідер опозиційної фракції "УДАР" Віталій Кличко зізнався, що вже довгий час є "лесбіяном". Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, передає "Думская".

Один з присутніх на прес-конференції журналістів поцікавився, як політик ставиться до однієї з директив ЄС, яка нібито дозволяє пропаганду гомосексуальних відносин.

У відповідь лідер партії "УДАР" зазначив, що це питання явно турбує молодика, який його поставив. "Я повинен зізнатися... Вже довгий час, багато-багато років, я є переконаним лесбіяном", - заявив Кличко журналістам.

Він підкреслив, що кожна людина має право і має вибір, і європейські цінності - це захист цих прав і свобод. Сексуальні стосунки - особиста справа кожного, кожна людина має право на особисте життя, і регулювати і забороняти тут щось, на думку політика, не можна. Однак пропаганду одностатевих шлюбів Кличко вважає неприпустимою. "Мені важко зрозуміти представників сексуальних меншин, коли навколо так багато красивих дівчат", - зізнався політик.

Нагадаємо, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект про захист прав сексуальних меншин, проте депутати його ще не розглядали.
Відголос.com
01.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации