Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Польський боксер сп'яну відбив британцю пів черепа і мозку ВІДЕО

Поделиться:
У місті Грейт-Ярмут польський емігрант Даніель Бжозовський розтрощив череп британцю Майклу Евансу під час сварки у клубі.

Як повідомляє TCH.ua з посиланням на The Daily mail, Бжозовський займався боксом. Його удар виявився настільки сильним, що коли Еванс впав і вдарився об бордюр, половина його черепа тріснула. Його мозок був сильно пошкоджений. Через сильну травму в нього почалася кровотеча в черепі.

Коли Еванса доправили до лікарні, лікарі не знали, чи вдасться їм взагалі врятувати його життя. Однак хлопець все ж таки вижив. Втім, через сильно пошкоджений мозок йому важко рухатися. Батьки хлопця кажуть, що травма вплинула і на розумові здібності їхнього сина.

"У 28-м років він знову став таким, наче йому 12", - каже мама Еванса – Лінда.

Польський емігрант після бійки повернувся в клуб і продовжував розважатися, аж доки його не заарештувала поліція. Суд визнав Бжозовського винним у нанесенні тяжких травм і засудив його до 3 років в'язниці.

"Це несправедливо. Він відібрав життя мого сина. Він ходить з половиною черепа. Мені доводиться його підтримувати, коли він хоче встати і піти кудись", - каже мама постраждалого.

Найближчим часом лікарі збираються поставити Евансу металеву пластинку на черепі, аби замінити нею втрачену частину кісток.

Нагадаємо, що хлопцеві в Уельсі проломили череп за те, що він англієць.

Відголос.com
22.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации