Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кредитні фірми підозрюваного в багатомільйонній афері співака продовжують свою роботу в Києві

Поделиться:
У центрі Києва продовжують роботу кредитні фірми підозрюваного в багатомільйонній афері Максима Островського, він же співак Vall Diss.

Як пише видання Вести, одна з фірм розташовується в центрі Києва - у Будинку профспілок на Хрещатику.

"У нас якраз акція - даємо безвідсоткові кредити. Рішення приймається протягом години, а гроші отримуєте вже наступного дня на картку", - розповів журналістці видання менеджер фірми.

На питання, а чи не афера все це, співробітник фірми відповів: "Звичайно, ні! Перед отриманням кредиту ви повинні будете сплатити фінансове забезпечення. Це наша і ваша страховка".

У випадку журналістки за кредит у 100 тис. грн вона повинна спочатку виплатити 5 тис. грн страховки, однак, не відомо чи отримає обіцяний кредит.

"Я їм вже віддав 57 тис. грн, а свої 160 тис. так і не отримав", - розповів виданню клієнт фірми.

Нагадаємо, підозрюваного в організації псевдокредитних фірм - Б.А.Н.К. Народний, ПАТ Європейський кредит, Б.А.Н.К. ЮЕй, Кредит Груп, ТФК Актив, ПАТ Ренесанс Кредит, ТОВ Довіра БАНК Максима Островського затримали в Києві 10 червня, після чого його доставили в Ужгород. Щодо Островського і чотирьох його спільників розслідується кримінальна справа за ч.4. ст 190 (Шахрайство в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою осіб). 11 червня ужгородський суд відпустив Островського під заставу в 250 тисяч гривень.

"Прокуратурою Закарпатської області оголошено про підозру у вчиненні злочинів п'яти громадянам, які, створивши банк шахрайським шляхом протягом декількох років виманювали гроші у закарпатців нібито на кредити", - інформує начальник відділу прокуратури Закарпатської області Олександр Андришин.

За даними прокуратури, умовою для отримання кредиту була обов'язкова сплата початкового внеску (сума залежала від розміру кредиту). Насправді, заплативши внесок, кредит ніхто не отримував, а сума внеску не поверталася, зазначили в прокуратурі.

Слідство вважає, що фіктивні фірми Островський засновував з 2010 року. Кримінальна справа зрушила після того, як журналісту програми Гроші вдалося влаштуватися в Полтавський філіал псевдобанку стажистом і знімати на камеру, як консультанти обманюють клієнтів. Кожному консультанту псевдокредитної організації сплачували мінімальну ставку і відсоток від суми, яку приносить у компанію обдурений співробітником клієнт. Журналісту-стажисту також пояснили, що гніву обдурених клієнтів можна не боятися, оскільки у шахраїв є "серйозна дах".
Відголос.com
22.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации