Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Банду за зґвалтування школярки і перелом її хребта змусили стригти траву

Поделиться:
В Кенії розгорівся скандал після того, як шістьох чоловіків, які зґвалтували 16-річну дівчину і зламали їй хребет, покарали лише стрижкою трави біля поліцейського відділку.

Як повідомляє The Daily Mail, школярка на ім'я Ліз поверталася додому після похорону свого дідуся, коли на неї напали шестеро дорослих чоловіків. Вони побили і зґвалтували дівчинку, а потім кинули її у вигрібну яму. Через сильний удар її хребет зламався.

Дівчина лежала серед нечистот і кричала до тих пір, доки її не помітили. Її обережно дістали і відправили до лікарні. Розлючені люди, які бачили, як діставали зґвалтовану Ліз, самотужки знайшли її кривдників і відвели їх в поліцейський відділок.

Однак тут ґвалтівники відбулися дуже м'яким покаранням. Їх примусили лише постригти траву на подвір'ї біля відділку, після чого відпустили на волю. Кенійські правозахисники обурилися таким вирішенням справи і почали кампанію на підтримку Ліз. Наразі вони зібрали понад 1,5 мільйони підписів за те, щоб кривдників школярки притягли до відповідальності.

Тим часом Ліз пересувається лише на інвалідному візку. Але лікарі кажуть, що дівчина швидше за все повністю видужає і зможе ходити.
Відголос.com
31.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации