Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Заступницею директора музею Міноборони стала відверта 23-річна білявка

Поделиться:
На місце заступника директора головного музею Міноборони призначили 23-річну білявку Анастасію Фурман, яка не має ніякого досвіду роботи у цій сфері.

Про це пише видання uainfo.

За його даними, у Національному військово-історичному музеї кадрові ротації почалися після зміни очільника Міноборони у грудні 2012 року.

Так, спочатку з музею звільнили "творця системи військових музеїв", кандидата наук полковника Віктора Карпова.

Його місце посів Владислав Таранець, який взагалі не служив. Потім звільнили заступника директора музею, полковника з досвідом роботи у Генштабі Миколу Абрамова.

Ось на місце полковника Абрамова і призначили ефектну 23-річну білявку з розкішними формами на ім'я Анастасія Фурман, яка не має жодного досвіду роботи в музеях.

Дивіться фото: На Дніпропетровщині відкрився приватний музей Тимошенко


За інформацією видання, мати Фурман входить до найближчого бізнес-оточення міністра оборони.

Співробітники музею вже двічі помічали, як нова співробітниця змінює свої автівки. Спочатку вона приїжджала на джипі, потім – на маленькій червоній "Ауді".

Дівчина без зайвої скромності хизується своїми формами на сторінках у соцмережах і взагалі розміщує там безліч своїх фото. На них вона зазвичай одна.

До складу Національного військово-історичного музею України входять 6 філій , які знаходяться у Луцьку, Первомайську, Севастополі, Одесі, а також музей "Пам'яті героїв Крут". Розташований головний музей Міноборони у Києві на Печерську, в Будинку офіцерів.

Нагадаємо, останнім подібним гучним призначенням відзначилась Черкаська філармонія. На посаду в.о. директора філармонії була призначена 23-річна регіоналка Ольга Сисоєва, яка лише нещодавно закінчила інститут. В одному з інтерв'ю вона розповіла, що мріє стати "Барбі", мати багато прихильників та лімузинів.

Після скандалу директором філармонії вона так і не стала. Однак врешті посаду вона таки отримала - начальника управління сім'ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому.
Відголос.com
31.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации