Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві затримано громадянина Китаю, який викрадав дані з банківських карт

Поделиться:
У Києві затримали громадянина Китаю, який встановив на банкомат одного із провідних банків України скімінговий пристрій, за допомогою якого викрадав дані з банківських карт клієнтів, повідомили у столичному управлінні МВС.

За даними відомства, порушником закону виявився 43-річний громадянин КНР. Кіберзлочинець був затриманий на місці злочину, у момент зняття скімінгового пристрою з банкомату.

Під час огляду правоохоронцями місця події виявлено дві накладні пластикові панелі з електронним обладнанням, а в іноземця-скіммера вилучено пристрій для зчитування інформації з платіжних карт та мініатюрну відеокамеру.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин Китаю скоїв це кримінальне правопорушення з метою проведення незаконних дій із платіжними картками та доступу до банківських рахунків", - наголошується в повідомленні.

"Затриманому обрано запобіжний захід - арешт. Також встановлено, що кіберзлочинець діяв спільно з іншим учасником. Зараз міліція розшукує спільника.

Досудове розслідування розпочате за ознаками кримінального злочину передбаченого ч.2 ст.200 Кримінального кодексу України - Незаконні дії з документами та переказами, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення, а також ч.3 ст.190 - Шахрайство, скоєне шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.

Досудове розслідування триває.

Скімінговий пристрій - це електронний пристрій, який прикріплюється до отвору для введення картки в банкомат для зчитування персональної інформації з магнітної стрічки банківської картки клієнта. Також здійснюється відеофіксація введення ПІН-коду. Після цього злочинці мають доступ до карткових рахунків громадян.

Нагадаємо, що наприкінці травня столичні правоохоронці затримали 23-річного киянина, який у лютому нинішнього року разом зі своїм подільником зняв з рахунків вкладників одного з банків столиці 8,4 млн грн.
Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации