Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Севастополі знесли подаровану Москвою "кульбабу"

Поделиться:

У Севастополі радикально налаштовані городяни знесли садово-паркову композицію "Символ Доброти і Дитинства - Кульбаба", подаровану урядом Москви до 230 річниці міста і встановлену 15 червня.

Козачий отаман Анатолій Марета особисто розхитав "Кульбабу" і повалив на газон, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це сатанинський окультний антихристиянський знак і він не повинен стояти в Севастополі. Долоня з оком всередині - це знак влади і контролю над світом, того, чого домагаються масони і сатаністи всього світу", - сказав Марета журналістам.

Заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Віктор Драченко у своєму коментарі журналістам назвав громадян, які брали участь у знесенні "Кульбаби", псевдозахисниками інтересів міста.

Автор композиції "Кульбаба" - відомий скульптор Григорій Потоцький, президент і засновник Міжнародної Академії Доброти, звернувся до президента Віктора Януковича та голови Севастопольської міської держадміністрації Володимира Яцуби з відкритим листом, в якому просить допомогти відновити Символ Доброти "Кульбаба".

Потоцький просить також дати оцінку тому, що сталося і притягти до кримінальної відповідальності, як за руйнування художнього твору, так і за демонстративне розпалювання релігійної ворожнечі і антисемітизму.

Садово-паркова композиція "Символ Доброти і Дитинства - Кульбаба" зроблена з бронзи, висотою 3 метри, була подарована Севастополю 30 квітня 2013 року під час візиту до міста делегації уряду Москви на чолі з керівником департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв'язків міста Москви Сергієм Череминим.

Все про: Севастополь, Крим, Росія

Українська правда
22.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации