Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Авіакатастрофа під Києвом: пілот врятував життя генерал-майору СБУ

Поделиться:
Під час падіння літака Як-52 під Києвом біля аеродрому Чайка пілот Анатолій Довгопол врятував життя пасажиру, генерал-майору СБУ Віктору Шейбуту.

Інші пілоти розповіли, що літак упав носом у землю, пише КП в Украине. За їхніми словами, таке рішення прийняв сам пілот, оскільки пожертвувавши життям, він врятував пасажира. Друзі загиблого Анатолія Довгопола називають 64-річного пілота вчителем, який багатьох поставив на крило, він був майстром спорту з вищого пілотажу.

"Він поставив на крило багатьох пілотів, і не тільки в малій авіації. 40 років стажу, тисячі годин польотів ... Таких інструкторів - одиниці. Політати з Довгополом у Центральному аероклубі імені Антонова прагнув багато хто. Він не тільки пілот, а й інструктор від Бога" , - написали вони у соціальних мережах.

Варто зазначити, що політ на Як-52 був ознайомчим, 1 хвилина такого задоволення коштує 320 грн. Після зльоту літак раптово став втрачати швидкість, причиною падіння могла бути несправність у двигуні.

Постраждалий пасажир перебуває в реанімації в оточенні впливових осіб, його донька заборонила розголошувати інформацію, проте відомо, що він у тяжкому стані.

Під Києвом розбився спортивний літак Як-52

"Вчора до нас приїжджали дуже впливові люди, рівня міністрів. Вимагали врятувати його і погрожували звільнити, якщо будемо розповідати про хід лікування та перспективи", - повідомили лікарі.

При цьому в Чайці інші пілоти розповіли, що в аварії були винні і керівники клубу. "Цій машині понад 30 років. У її ремонт треба вкладати гроші, але це відбувається не завжди. Багато хто з наших впевнений, що у літака заглох несправний двигун. Навіть якщо погода була б нельотна, Анатолій Іванович зміг би посадити машину", - розповіли вони анонімно.

Як повідомлялося вчора, 9 червня, в результаті аварії легкомоторного літака Як-52 біля аеродрому Чайка під Києвом постраждав генерал-майор у запасі, перший заступник голови Держміграційної служби Віктор Шейбут.

Нагадаємо, 8 червня під Києвом поблизу аеродрому Чайка, здійснюючи ознайомчий тренувальний політ, зазнав аварії спортивний легкомоторний літак ЯК-52.

Як стало відомо, в результаті падіння загоряння не було. Навчальний літак ЯК-52 належав аероклубу ім. Антонова.
Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации