Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ЗМІ: Батьки загиблої у квартирі на Печерську пари ділитимуть онука, а сусіди пліткують про ревнощі

Поделиться:
Київська міліція продовжує розслідування вбивства молодої пари на Печерську.

Як пише "Комсомольская правда в Украине", від версії стороннього вбивці відмовилися, бо слідів злому на дверях не було.

Батьки загиблих заборонили медикам говорити про те, що сталося у квартирі в той злощасний день. Попереджувальні дзвінки також надійшли друзям та вчителям Юлі та Сергія в Донецьку. Але негласно лікарі зізнаються: незважаючи на молодість, міцне здоров'я і заняття спортом, Сергій не прагнув вижити.

Що-небудь конкретне про життя пари не говорять і сусіди. Жителі сусідніх будинків, які спостерігали за красивою історією кохання, висунули можливу версію. Нібито Сергій міг підозрювати Юлію в зраді, сильно ревнував і тому втратив контроль над собою

Зараз, після смерті обох батьків, доля сина Юлі та Сергія здається ще більш важкою. За нього напевно будуть боротися обидві багаті сім'ї, які обожнювали свого онука.

В МВС чекають результатів експертиз, які хоч трохи проллють світло на трагедію.

У той же час, психіатр-криміналіст Михайло Виноградов вважає, що Юлія та Сергій були під впливом патологічного афекту.

"Не важливо, до якого класу належать люди, яке у них виховання, освіта, квартира. Вони обидва були під впливом патологічного афекту. У кримінальній психології цим терміном називають стан, коли у людини повністю затьмарюється розум і його імпульсивні дії стають некерованими. Миттєва образа - тільки спусковий механізм. Справжньою причиною могли бути ревнощі, заздрість, які накопичувалися і наростали. А може, і взаємна ненависть, яку подружжя приховували від усіх і навіть від самих себе", - додав він.

Нагадаємо, 12 червня в центрі Києва сталася кривава різанина. Молоду жінку знайшли зарізаною в дорогій квартирі, а її чоловік з численними пораненнями пізніше помер у лікарні.
Відголос.com
21.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации