Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
На виборах у Грузії переміг "урядовий" кандидат - екзит-поли

Поделиться:

За даними екзит-полів, на президентських виборах у Грузії лідирує кандидат від "Грузинської мрії" Георгій Маргвелашвілі.

За даними екзит-полу ACT, Маргвелашвілі набрав 68%, кандидат від колишньої правлячої партії "Єдиний національний рух" Давид Бакрадзе – на другому місці  (17,1%), повідомляє "Новости-Грузия".

За даними GFK, Маргвелашвілі набрав 66,7%, результат Бакрадзе - 20,2% голосів.

Екс-спікер парламенту Грузії , кандидат від партії "Демократичний рух - єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе посіла третє місце: за даними екзит-полів ACT, вона набирає  9,9%, за даними GFK- 7,5% голосів.

За даними GFK, лідер Лейбористської партії Грузії Шалва Нателашвілі набирає 2,11% голосів виборців, лідер Християн-демократичного руху Георгій Таргамадзе - 1,1%.

За даними АСТ, Нателашвілі набрав 2,2% голосів, Таргамадзе - 1% голосів.

Опитування GFK проводилося на 115 дільницях у масштабі Грузії. Опитування АСТ на замовлення телекомпанії "Імеді" проводилося на 120 виборчих дільницях у масштабі Грузії.

Як відомо, для участі у президентських виборах ЦВК зареєструвала 23 кандидатів, двоє з них - Акакій Асатіані і Георгій Чихладзе - зняли свої кандидатури.

У день виборів партія Михайла Саакашвілі "Єдиний національний рух" заявляла про "каруселі" на виборчих дільницях.

Разом з тим партія Бурджанадзе "Демократичний рух" заявила про порушення з боку провладної партії "Грузинська мрія": представники партії, зокрема прем'єр-міністр Бедзіна Іванішвілі агітували виборців у своїх заявах за їхнього кандидата - Маргвелашвілі.

Все про: Грузія, вибори

Українська правда
27.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации