Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Онищенко в новому статусі продовжив критикувати цукерки Порошенка

Поделиться:

Перевірка української кондитерської фабрики Roshen не задовольнила російських фахівців.

Про це заявив колишній керівник Росспоживнагляду, помічник прем'єр-міністра РФ Геннадій Онищенко.

"Проведена перевірка справила гнітюче враження, незважаючи на всі запевнення про те, що у них сучасне виробництво з використанням сучасних технологій, що забезпечують високу якість та безпеку продуктів", - заявив Онищенко, передає "Інтерфакс".

За словами Онищенка, українська продукція виготовляється на основі застарілих нормативів і не відповідає санітарним вимогам РФ за показниками допустимого рівня дріжджів і цвілі.

Крім того, основний постачальник сухого молока для продукції Roshen не входить до реєстру молокопереробних підприємств України, допущених для поставок на російський ринок, "що саме по собі є грубим порушенням", підкреслив Онищенко.

"Звертає на себе увагу неділова і недружня обстановка, створювана групі російських фахівців, які прибули на прохання України . Незважаючи на це при перевірці не було забезпечено компетентне представництво - експерти не зустрілися ні з керівництвом корпорацій, ні з міністерством аграрної політики та продовольства України", - додав помічник російського прем'єра.

Також Онищенко зазначив, що з боку України лунали припущення про те, що російські інспектори прибутку "для якогось промислового шпигунства, хоча склад учасників був доведений до ведення України".

"Це залишає багато питань і не дає однозначного розуміння цілей, які мала Україна, запрошуючи фахівців на підприємства", - заявив Онищенко.

Говорячи про те, чи погодиться російська сторона провести повторну перевірку, Онищенко сказав: " Тільки на підставі принципової зміни позиції щодо забезпечення самого ходу перевірочних заходів, які можуть служити підставою для вирішення цієї непростої і дуже складною системної проблеми".

Все про: Онищенко, Roshen

Українська правда
27.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации