Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Регіонали" звезли на проплачений антифашистський марш студентів і пенсіонерів з усієї України

Поделиться:

У центрі Києві відбувся Всеукраїнський меморіальний марш, присвячений 69 річниці визволення України від фашистських загарбників.

Як повідомили у прес -службі Партії регіонів, яка виступила організатором маршу, акція стартувала на площі Слави, де учасники поклали квіти до пам'ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата.

У марші взяли участь лідери та представники ПР - Володимир Рибак, Андрій Клюєв, Михайло Чечетов, нардепи та члени парламентської фракції ПР, глава КМДА Олександр Попов.

За даними ПР, в меморіальному марші беруть участь більше 20 тисяч осіб.

Учасники маршу несли в руках державні прапори, прапори ПР, таблички з назвами і датами населених пунктів, які у 1943-44 роках звільнила Червона Армія, транспоранти з гаслами "Я пам'ятаю! Я пишаюся!", "Честь і слава ветеранам!", "Не дамо переписати історію!", "Фашизм не пройде! У Європу - без фашистів!".

Колона учасників маршу вирушила в бік Європейської площі, де із годинним запізненням о 12:00 розпочався святковий концерт.

Як повідомляє "5 канал", серед присутніх на Європейській площі складно визначити простих громадян, які прийшли на концерт з нагоди річниці визволення України, тому що "вся площа усіяна партійною символікою ПР".

З боку Маріїнського парку люди сходилися до місця концерту організованими колонами - окремою від кожної області. За словами самих мітингувальників, до Києва їх привезли на партійних автобусах.

Учасники маршу розділилися на два "табори" - молоді люди і студенти і люди похилого віку. Останні заявляють, що прийшли на марш "за ідею", причому одні - за ідею Партії регіонів, а інші - вшанувати пам'ять загиблих.

Студенти на питання, навіщо прийшли на мітинг, відмовчуються, або зізнаються, що за 3 години мітингу їм обіцяли заплатити 50 грн.

За їх словами, щойно час мітингу спливе, вони відразу залишать місце його проведення.

Все про: ПР

Українська правда
26.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации