Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Від трьох до п'яти. Влада окреслила нові ціни на проїзд у метро Києва

Поделиться:
Проїзд у київському метро таки буде дорожчати, попереджає столична влада. Однак ціна буде перебувати у межах від трьох до п'яти гривень, прогнозує директор департаменту транспортної інфраструктури Євген Водовозов.

"Це точно не п'ять гривень. Ми закінчили цю тему. Це більше трьох гривень однозначно, якщо ми говоримо про разову поїздку без будь-яких інвестиційних складових", - прокоментував він репліку журналістів у кулуарах Київради, передає УНН.

Чиновник додав, що собівартість поїздок становить приблизно 3,30 грн, що складе мінімальну цінову планку у майбутньому. Рішення з приводу нових тарифів буде прийматися у найближчі тижні.

Нагадаємо, 21 жовтня у київському метро розвісили листівки, що закликають мітингувати проти підвищення цін на проїзд.

Тим часом Київський метрополітен поскаржився на збільшення збитку у першому півріччі 2013 року. У січні-червні 2013 року комунальне підприємство Київський метрополітен отримало 177,6 млн грн збитку, що на 13% більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

Додамо, що від 1 січня у Києві вводиться єдиний квиток на всі види громадського транспорту. За п'ять гривень можна буде один раз скористатися метро і необмежену кількість разів - наземним транспортом за винятком маршруток, однак діяти такий проїзний буде лише 75 хвилин.
Відголос.com
24.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации