Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В Україні мільйонерами до 30 років самостійно стають кліпмейкери, айтішники та гравці в покер

Поделиться:
Українськими мільйонерами до 30 років стають кліпмейкери, дизайнери та гравці в покер. Свої перші мільйони вони заробили абсолютно самостійно, бо народилися у вік цифрових технологій, повідомляє TCH.ua

Приміром, Євген Тимохін – відомий кліпмейкер, він працює із зірками першого ешелону. Але ім'я його стало відомим після зйомок кліпу для гурту "Казаки". Тепер його гонорари зашкалюють.

"Якщо ми говоримо про гонорар, то 10 тисяч доларів коштую я, все інше це робота, а бюджет може бути і 50, і 100, і 200 тисяч", - розповів Тимохін.

Інший багатій - дизайнер Володимир Подолян вже давно працює за кордоном. Його одяг продається в Британії та Японії, та успіхами дизайнер не вихваляється.

"Я ніколи не користуюся іменами людей, з якими я спілкуюся і хто носить мій одяг, не хочу, щоб мій бренд позиціонувався з кимось... Якщо хтось носить і каже - це прекрасно, але я про це не говорю", - говорить дизайнер.

Мільйонер Євген Качалов свої мільйони здобуває, граючи у карти. "Максимальний виграш був через п'ять років після того, як я почав грати в покер, - 2,5 мільйона доларів - це максимальна сума. Потім виграв в 2011 році, півтора мільйона. Покер - це моя робота і моя любов", - розповів хлопець.

А от тандем айтішників Петро Бондаревський та Іван Абламський підкорили своїм винаходом компанію Apple.

"Apple нам ще запропонує близько одного мільярда доларів, а поки що ми отримали інвестиції від фонду AVentures - 400 тисяч на розвиток проекту", - повідомили вони.
Відголос.com
24.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации