Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Держдума Росії вимагає звільнити Маркова

Поделиться:

Держдума Росії вимагає від України звільнити екс-депутата Верховної Ради Ігоря Маркова.

Про це заявив журналістам голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв'язків зі співвітчизниками Леонід Слуцький.

"Ми в комітеті у справах СНД, у Державній думі, триматимемо ситуацію, пов'язану з Ігорем Марковим, на жорсткому контролі", - сказав він.

"Ми маємо намір чітко вимагати від влади України швидкого звільнення Ігоря Маркова у зв'язку з необґрунтованим взяттям під варту, саме так це вбачається в Державній думі", - додав чиновник.

Слуцький зазначив, що комітет у справах СНД, євразійської інтеграції та зв'язків зі співвітчизниками, у складі якого працюють представники всіх фракцій Держдуми РФ, висловлює різку незгоду й засудження арешту в Україні Маркова.

"Ми пам'ятаємо недавнє рішення Вищого адмінсуду України про позбавлення Маркова депутатських повноважень", - вважає він.

"Зараз цей арешт не в'яжеться з жодними правовими й людськими нормами. Все це говорить про те, що це помста влади України політику Маркову, лідеру партії "Родина" у зв'язку з очевидно займаною ним відверто проросійською позицією", - сказав представник Держдуми.

За словами Слуцького, Марков завжди був і залишається прихильником приєднання України до євразійського проекту, починаючи з членства в Митному союзі.

Як відомо, 23 жовтня суд обрав запобіжний захід для колишнього нардепа Ігоря Маркова у вигляді тримання під вартою до 20 грудня. Марков сидітиме в одному з київських СІЗО, проте ще не визначено, де саме.

22 жовтня в Одесі Маркову було вручено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство.

Йому інкримінується організація та побиття учасників пікету проти встановлення пам'ятника Катерині ІІ в Одесі у 2007 році. У ніч на 23 жовтня його перевезли в Київ.

УНІАН

Все про: Росія, Марков

Українська правда
24.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации