Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вбивцею 4-річного хлопчика виявився підліток, який три роки тому зарізав пенсіонера ВІДЕО

Поделиться:
Чернігівські правоохоронці заявляють, що затримали вбивцю 4-річного хлопчика, якого після доби пошуків знайшли у лісосмузі ледь живого, повідомляє TCH.ua

Нагадаємо, маленького Артема шукали діти, дорослі та весь чернігівський гарнізон міліції, а знайшли роздягненим і побитим у глухій лісосмузі. У дитини був проломлений череп, він помер у машині швидкої допомоги.

Ще одна доба пішла на пошук нападника. Характер нанесених травм змусив сумніватися, що це міг зробити дорослий чоловік.

Головний підозрюваний свідчив у міліції у присутності адвокатів та батьків, бо він і сам дитина. Під час відтворення, кажуть правоохоронці, підліток показав, де сховав одяг хлопчика, і зізнався у скоєному.

Сусіди 15-річного затриманого шоковані. Вони не підозрювали, що викрадач дитини поруч. "Звичайна дитина. З дитинства то з м'ячем бігав, то з велосипедом. Останнім часом він так ходить смирно, спокійно", - розповіли сусіди.

Сусіди кажуть "останнім часом", бо три роки тому підлітка вже забирали правоохоронці. Тоді ще 12-річного хлопця судили за вбивство пенсіонера.

"Так, його і раніше судили, він чоловіка зарізав. Тоді також ніхто не повірив", - розповіла сусідка.

Того разу хлопець пройшов примусове лікування і повернувся додому. Навіть продовжив навчання у вечірній школі й отримав атестат за дев'ятий клас. Його вчителі небагатослівні. Кажуть, він був скромним і спокійним, попри кримінальне минуле, і не чекали від нього рецидиву.

Правоохоронці кажуть, якщо провину підлітка доведуть, йому загрожує тривале ув'язнення. Якщо, звісно, його знову не визнають неосудним.

Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации