Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Головний "регіонал" Черкащини знищив об'єкт заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка"

Поделиться:

У селі Моринці на Черкащині, де народився Тарас Шевченко, знищено 200-літню автентичну хату заможного чумака, що була об’єктом Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка".

Про це пише "Про головне".  За даними  видання, до 200-річчя з дня народження Шевченка влада планує відкрити у Моринцях етнографічний комплекс.

"Хату, яку пам’ятав ще Тарас (Шевченко) зруйновано. Дерев’яна оселя витримала сотні років, її пам’ятають десятки поколінь, але хата не витримала перед планами  головного регіонала Черкаської області, героя України Сергія Тулуба", - зазначає видання.

"Щоб відобразити тодішнє життя чумака Тютюнника з надвірними спорудами: воловнею, повіткою, клунею, коморою, льохом запланували витратити 2 мільйони гривень. Влітку обласна державна телерадіокомпанія повідомляла, що хаті чумака "подарують друге життя", - йдеться у повідомленні.

"Дивує те, що таке варварство затіяли на порозі зими, майже наприкінці жовтня, у холодну дощову пору. … Технологія спорудження хатини у стилі 18-19 ст. передбачає, що вона має добре просихати", -  зазначає видання. 

Все про: ПР, Шевченко

Українська правда
20.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации