Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Угорські радикали підготували Україні "палиці в колеса" на шляху до ЄС

Поделиться:

Україна може розраховувати на підтримку представників Угорщини у підписанні асоціації з ЄС лише за виконання певних умов.

Про це у ході політичного форуму угорської радикальної партії "Йоббік", який відбувся на Закарпатті, заявив депутат Європарламенту Бейла Ковач, пише "Закарпаття. Онлайн".

За його словами, по-перше, Україна має беззаперечно виконувати "Закон про засади мовної політики".

"По-друге,  (підтримка можлива за умови) негайного створення Притисянського округу на території Закарпатської області, з включенням туди населених пунктів, де переважає угорськомовне населення", - додав депутат Європарламента.

У свою чергу лідер партії "Йоббік"  Габор Вона розкритикував офіційний Будапешт, який, на його думку, недостатньо дбає про закордонних угорців. Габор Вона повідомив, що за цей рік він отримав величезну кількість скарг від закарпатських угорців, особливо щодо перетину українсько-угорського кордону.

За словами лідера партії, за останні 3 роки через слабкість та нерішучість угорських дипломатів у вирішенні проблем угорців Закарпаття не було досягнуто жодного прогресу.

Окрім того голова кабінету національної політики "Йоббік" Іштван Савої пообіцяв лобіювати, аби угорській гімназії у Берегові та іншим навчальних закладам на Закарпатті з угорською мовою навчання було надано додаткову фінансову допомогу.

Як відомо, навесні 2014 року в Угорщині відбудуться парламентські вибори, участь у якиъ скоріш за все візьмуть і закарпатці, які мають українське та угорське громадянство. Вони матимуть право віддати свої голоси лише за партійні списки, а не за окремих кандидатів. Таким чином угорська партія "Йоббік" є першою угорською партією, що розпочала неприховану політичну агітацію на території України.

Все про: ЄС, асоціація

Українська правда
20.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации