Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Опозиції слід прийняти пропозицію Януковича - віце-президент ЄП

Поделиться:

Українська опозиція має забути образи і прийняти закон, який дозволить лікування ув'язненої екс-прем'єрки Юлії Тимошенко за кордоном.

Про це заявив віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич в ефірі "Польського радіо".

За його словами, "політика – річ непередбачувана. Але в Україні цю непередбачуваність можна піднести до квадрату".

Проте, заявив Протасевич, ЄС імпонує той темп і ефективність роботи українського парламенту, який продемонстрували в останній час.

"Правда і те, що якщо є політична воля, то рішення може бути прийняте в прискореному порядку, як то було з реформами судочинства", - пояснив він.

З огляду на таку ефективність роботи Ради, Протасевич переконаний, що саме зараз слід докласти усіх зусиль для прийняття закону, що вирішить "питання Тимошенко".

"Ми маємо там (в Україні – ред.) прекрасного посла Яна Томбінського, який зараз має, і в першу чергу для представників опозиції, дібрати аргументів, що нічого ображатися на те, що було, і якщо є можливість, то готуємо такий проект", - сказав Протасевич.

"Навіть якби частина опозиції хотіла іншої форми звільнення Тимошенко", - додав він.

За його словами, варіант із помилуванням, який останнім часом часто лунав є проблематичним, про що віце-президенту розповідав сам Янукович.

"Він мені розповів, що в такому разі мусить виступити сама зацікавлена сторона (Тимошенко – ред.) з проханням про помилування. А зацікавлена заявила, що не проситиме Януковича про помилування, бо була ув'язнена безправно і безпідставно", - розповів Протасевич.

17 жовтня президент Янукович у Донецьку заявив, що готовий підписати закон, який дозволить Тимошенко виїхати на лікування, якщо його ухвалить Верховна Рада.

Українська правда

Все про: Асоціація, ЄС, Україна

Українська правда
18.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации