Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Українці не віддали представникам ФІФА червоно-чорний прапор на стадіоні у Сан-Марино

Поделиться:

Представники ФІФА під час матчу відбору до ЧС-2014 Сан-Марино - Україна намагалися відібрати у вболівальників синьо-жовтих прапор із зображенням герба Львова та червоно-чорний стяг.

Про це у своєму блозі на "Сегодня" написали українські-британці, фани національної збірної України.

"На жаль, було маленький шум коли пару чоловік з делегації ФІФА пробували прапора зняти! На прапорі був Українські кольори і на ньому написано Львів! Та це ж вже не правильно......?

Потім делегація ФІФА відірвала червоно-чорного прапора від одного вболівальника і ходив від стадіону!! Десь 10 вболівальники за нього бігли, щоби прапора назад дістати!! Вони не кричали, або нікого не били, тільки говорили що цей прапор історії України і нічого про рацисму або фашизм!!

Кричали "УЕФА МАФІЯ!!" І прапор дали назад!!!! Я вам нічого не писав про ФІФА і FARE, але я хочу спитати, як багато ФІФА знає про не тільки українську історію а історію про всіх країн в світі....?, - пише уболівальник.

Зазначимо, що після матчу з Сан-Марино українські уболівальники фотографувалися з гравцями збірної України, де особливо популярним був Євгеній Конополянка. Причому жоден з українських фунціонерів ФФУ не висловлював претензії уболівальникам.

До речі, і під ча самого матчу від представників поліції Сан-Марино чи офіційних представників футбольної федерації Сан-Марино не було претензій до українських фанів.


 

Чемпион
16.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации