Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ПриватБанк забезпечить підприємцям миттєве підключення до сервісу прийому платежів за картками

Поделиться:
ПриватБанк запропонував українським підприємцям універсальне і безкоштовне рішення, яке дозволить будь-якому суб'єкту бізнесу миттєво підключитися до сервісу прийому оплати за допомогою пластикових карт і уникнути штрафів за відсутність можливості безготівкової оплати.

Як повідомили в банку, сервіс iPay спеціально розроблений для малого бізнесу і дозволяє підключити прийом платежів по картах миттєво без встановлення і налаштування спеціального обладнання. З його допомогою можна приймати платежі як через міні-термінали, які підключаються до мобільних пристроїв чи комп'ютера, так і без застосування додаткового обладнання: зчитавши карту за допомогою камери смартфону або ввівши номер картки вручну.

"IPay налаштовується за півтори хвилини, підключення здійснюється безкоштовно, використання сервісу дозволяє підприємцю заощадити кілька тисяч гривень на штрафах, а надалі - збільшити товарообіг за рахунок клієнтів, які не носять з собою готівки, - каже керівник Напрямку "Малий і Середній бізнес" ПриватБанку Олександр Ніколенко. - Цей сервіс виявився настільки зручним для бізнесу, що сьогодні ми відкриваємо фірмові сервіси для великих компаній (Oriflame, служби доставки), дозволяють приймати безготівкові платежі поза офісів ".

Технологія мобільного еквайрингу ПриватБанку iPay працює на українському ринку з 2010 року і є найпопулярнішою на території СНД. На сьогодні активними користувачами системи є 150 тисяч клієнтів - служб таксі, підприємств сфери побутових, страхових послуг, нотаріату і т. д.

"Раніше, коли у клієнтів не було з собою готівки, доводилося їздити по місту в пошуках банкомату. Це дратувало і мене, і їх. Міні-термінал я підключив до свого Android. Ви б бачили обличчя клієнтів, коли я пропоную їм розплатитися з його допомогою! - каже підприємець-таксист Олег Кравченко. - Тепер це стало моєю фішкою, з'явилося більше постійних клієнтів ".

Безкоштовний додаток iPay доступно для всіх Apple і Android мобільних пристроїв, ноутбуків і комп'ютерів на Windows і Linux , забезпечує прийом платежів з карт VISA / MasterCard будь-якого українського та закордонного банку ( відео) .
Відголос.com
16.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации