Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Виявлена нова форма ВІЛ, яка активно поширюється по Росії

Поделиться:
Російські вчені знайшли новий підтип вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), який зараз активно поширюється по території Росії.

Як повідомляє ІТАР-ТАСС, відкриття зробили вчені з Державного наукового центру вірусології та біотехнології Вектор (наукоград Кольцово, Новосибірська область).

Зазначимо, що на даний момент існує ВІЛ-1 та ВІЛ-2, кожен із яких має кілька підтипів. У випадку проникнення у клітину людини варіанти вірусу можуть мінятися генетичним матеріалом.

Російські вчені з'ясували, що в РФ виник новий генетичний варіант ВІЛ-1, у якому об'єдналися рекомбінантна форма 02_AG та російський варіант підтипу А.

" Рекомбінантна форма 02_AG/A з великою швидкістю поширюється в Сибірському регіоні, також її поява зареєстрована в Чеченській Республіці, Киргизії та Казахстані. У Новосибірській області перші випадки зараження цією формою зареєстровані у 2006 році, а зараз більше половини нових випадків ВІЛ-інфекції - результат зараження 02_AG/A", - розповіли фахівці.

У вересні стало відомо, що команда дослідників з Королівського коледжу Лондона виявила ген, який потенційно здатний захищати організм від вірусу імунодефіциту людини.
Відголос.com
16.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации