Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Адвокат Луценка став на сторону Януковича

Поделиться:

Президент Віктор Янукович не порушив жодного закону, коли видав указ про помилування колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це Радіо Свобода розповів адвокат Луценка Олексій Баганець.

"Це виключне право гаранта Конституції. Тільки йому надане право помилувати, більше нікому – ні Верховній Раді, ні прем’єр-міністру, тільки президенту України", – наголосив адвокат.

За словами Баганця, "положення про порядок здійснення помилування" є підзаконним актом, зміст якого визначає сам президент.

У понеділок стало відомо, що  донецький адвокат Володимир Оленцевич просить Вищий адміністративний суд визнати незаконним указ президента Віктора Януковича про помилування екс-міністра Юрія Луценка.

За словами Оленцевича, підписуючи указ про помилування Луценка, Янукович порушив норми "Положення про порядок здійснення помилування", згідно з якими право бути помилуваним має лише засуджений, що особисто подав Президенту відповідне прохання.

Оленцевич нагадує, що Луценко такого прохання не подавав. Прохання про його помилування подала Уповноважена з прав людини Верховної Ради Валерія Лутковська.

Все про: Луценко

Українська правда
15.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации