Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Стрілянину на агрофірмі опозиціонера влаштував «спортсмен-журналіст» Пилипишина ВІДЕО

Поделиться:
Встановлено особу одного з бандитів, який стріляв у людей під час конфлікту навколо підприємства Аркадія Конацкого в Чаусово-2

Так, у повідомленні йдеться, що це Костянтин Стрижак, 1980 року народження, який є за сумісництвом «журналістом» провладного кандидата в народні депутати Віктора Пилипишина в період виборчої кампанії в жовтні 2012 р. на столичному окрузі ОВК № 223, передає «Политикантроп».

Крім того, за даними видання, Стрижак професійний боєць змішаних єдиноборств ММА, чемпіон Європи, володар Кубка Світу з греко-римської боротьби, чемпіон світу з бойового самбо, в минулому - член збірної команди Москви, а також харківської команди «TEZ-Tour-Fight».

Разом з тим, сьогодні на брифінгу Власник ТОВ «Агрофірми Корнацьких» Аркадій Корнацький стверджує, що йому надходять погрози замаху в разі його реєстрації кандидатом у народні депутати на повторних виборах до Верховної Ради (у проблемному окрузі в Миколаївській області № 132), передає «Інтерфакс -Україна ».

«Я отримую останнім часом повідомлення, що в тому випадку, якщо я буду зареєстрований на повторних виборах до Верховної Ради, проти мене буде скоєно замах», - заявив він.

Він підкреслив, що «у разі, якщо таке станеться, то всю відповідальність за це повинен буде нести голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов, який керує на місцевому рівні репресіями».

Крім того, за даними громадської організації «Селянський фронт», очолюваної Аркадій Корнацький, двох постраждалих під час зіткнень у Чаусово-2 насильно намагаються виписати з лікарні, передають «Новости-N».

На думку «Селянського фронту», все це робиться для того, щоб «не псувати показники ні собі, ні правоохоронним органам, які уповноважені розслідувати інцидент у Чаусово-2».

Відголос.com
21.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации