Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві з хлопців-невдах за 5 тис. грн роблять справжніх мачо

Поделиться:
У Києві стають все більш популярними курси для хлопців, де вчать спокушати дівчат, повідомляє TCH.ua

Після тренінгу хлопцям обіцяють перетворення на справжнього мачо, якому ніхто не відмовить. Зазвичай рекламу мистецтва спокуси можна побачити на асфальті біля метро і на стовпах.

"Мені сказали, що я зможу чіпляти будь-яку дівчину, багату, гарну, двометрову. За десь 5 тис. грн вони обіцяли навчити всього цього... Мене обіцяли навіть поводити по Хрещатику і показати наочно", - переповів хлопець розмову з організаторами.

Однак знайшлись і противники такого мистецтва, які зривають оголошення. Молоді активісти цю рекламу називають неподобством і готові з нею боротися.

За вказаною на оголошеннях адресою протестувальники вирушили в офіс агенції так званих пікаперів, щоб змусити професійних спокусників прибрати свою рекламу. Однак там обличчя ховають і свою причетність до справи спокушення дівчат заперечують.

Тим не менш на стіні були помічені трофеї спокусників і дошка з пунктами професійного мачо. "Перший пункт дуже важливий пікаперу, це називається "тра*нути панночку", - розповіла сусідка спокусників по офісу.

Професійний звабник з іншої агенції Антон, який погодився на інтерв'ю, запевнив, що за такі вміння не може бути соромно.

Він розповів, що вже має тисячу випускників. І в усіх різна мета. "Хтось просто приходить, хоче повернути колишню, хтось налагодити існуючі відносини, хто менше хоче - якомога більше, максимальна кількість дівчат", - зауважив Антон.

Щоправда, є й такі, хто вступні іспити провалюють. "Маніяки якісь там. Кажуть: "Хочу маніпулювати, керувати, підпорядковувати". Таким, звичайно, відмовляємо", - запевнив професійний пікапер.

Свої послуги на відміну від колег, Антон рекламує лише через сарафанне радіо. Тому, каже, прихід активістів з ганчірками йому не загрожує.

Тож змусити професійних спокусників прибрати за собою рекламу на асфальті їхні противники так і не змогли. Довелося самим брати ганчірки у руки.
Відголос.com
20.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации