Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Коломойський стверджує, що перераховував Пінчуку гроші на вибори Кучми

Поделиться:

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов заперечують, що вони володіли акціями Криворізького залізорудного комбінату на користь Пінчука.

Про це говориться в роз'ясненнях Ігоря Коломойського й Геннадія Боголюбова за позовом Віктора Пінчука у Високому суді правосуддя в Лондоні, копії яких має "Українська правда". 

У документах, які має "Українська правда", Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов стверджують, що купували акції КЗРК на користь Рината Ахметова.

Крім цього відповідачі обвинувачують Віктора Пінчука у використанні своїх зв'язків з Леонідом Кучмою в приватизаційних конкурсах Укррудпрома, Нікопольського заводу феросплавів, а також одержання матеріальної вигоди при керуванні Публічною акціонерною компанією Укрнафта. 

Коломойський і Боголюбов також стверджують, що в 3003-2004 роках передали Пінчуку 100 млн. дол. США на витрати виборчої кампанії Леоніда Кучми, який збирався балотуватися на третій строк президентства.

Про подробиці судового розгляду між Віктором Пінчуком, Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовым читайте найближчим часом в "Українській правді".

Редакція вже звернулася до всіх сторін конфлікту – у тому числі до Віктора Пінчука, Ігоря Коломойського й Ринату Ахметова – із проханням прокоментувати деталі судового розгляду в Лондоні.

Нагадаємо, у березні 2013 року Пінчук звернувся Високий суд правосуддя в Лондоні (High Court Of Justice) з позовом до Коломойського й Боголюбова.

Позов поданий у зв'язку з порушенням ними контрактних зобов'язань і зобов'язань довірчого управління по акціях ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат".

Пінчук просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК у довірчому управлінні на його користь і вимагає від них передати йому ці акції, а також компенсувати збитки, понесені в результаті невиконання відповідачами контрактних зобов'язань і зобов'язань довірчого управління відносно акцій КЗРК.

Українська правда

Українська правда
14.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации