Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
США випустили нову 100-доларову купюру

Поделиться:
У США введена в обіг нова 100-доларова купюра.

Вступ відбувся з затримкою в 2,5 роки через технічні проблеми.

На банкнотах є додатковий захист, включаючи тривимірну синю стрічку. Повертаючи купюру, можна побачити, як зображені на ній дзвіночки змінюються на цифру 100. При цьому стрічка вплетена в папір, а не надрукована на ньому.

Асигнація забезпечена ще однією захисною ниткою і додатковими водяними знаками. Серед нововведень і мікродрук. Деякі об'єкти, які зображені на купюрі, змінюють колір при нахилі. Наприклад, дзвіночок, зображений праворуч портрета Бенджаміна Франкліна, переливається кольорами від мідного до зеленого і навпаки.

"Якщо знати, що шукати, людям буде потрібно всього кілька секунд на визначення справжності банкноти", - сказав Майкл Ламберт, директор відділу банкнот ради керуючих Федеральної резервної системи.

Всі ці нововведення підвищили вартість виробництва купюри з 11 до 14 центів, повідомили в міністерстві фінансів.

Варто зазначити, що опрацювання всіх нюансів зайняло майже 10 років - 20-доларові банкноти нової хвилі з'явилися ще в 2003 році.

Нагадаємо, у 2010 році США були змушені тимчасово призупинити друк 100-доларових купюр нового зразка, які передбачалося запустити в обіг в лютому 2011 року. Відповідне рішення було ухвалене через велику кількість браку під час друку купюр.
Відголос.com
10.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации