Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Путіна зробили з історії про позбавлення мандата Маркова страшилку

Поделиться:

Радник президента Росії Сергій Глазьєв розповів в ефірі російської радіостанції "Эхо Москвы" перекручену історію про позбавлення Ігоря Маркова депутатського мандата.

Як відомо, 12 вересня Вищий адмінсуд України зобов'язав Центрвиборчком скасувати реєстрацію депутата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили факти фальсифікації результатів голосування на парламентських виборах 2012 року в окрузі №133 в Одесі, де він переміг.

"В кінці листопада угода про асоціацію не "буде підписана", а "може бути підписана". Тому що все ж я розраховую на здоровий глузд", - розповів Глазьєв про процеси євроінтеграції України.

"По-перше, вона (угода) суперечить Конституції України. Зараз, наскільки мені відомо, у Верховній Раді триває збір підписів під зверненням до Конституційного суду України. При цьому відносно депутатів застосовуються дуже жорсткі методи. Одного з них - Ігоря Маркова - взагалі позбавили мандата, намагалися точніше позбавити. Депутат, між іншим, з Партії регіонів. Як не дивно, за його прагнення виконати передвиборчі обіцянки цієї партії", - розповів свою історію про Маркова радник Путіна.

"Він виступав проти підписання угоди про асоціацію з ЄС. Його спробували позбавити мандата на дуже дивній підставі – ніби-то, через 3 роки після обрання до Верховної Ради взяли і перерахували бюлетені і виявили, що якихось бюлетенів там не вистачає. Це у світовій практиці перший випадок позбавлення мандата через 3 роки після обрання до парламенту", - збрехав Глазьєв.

"Відбувається тиск, але підписи (для звернення до КСУ збираються)... Я думаю, що врешті-решт і європейська сторона, і українська зрозуміють, що підписувати неконституційну угоду (про асоціацію), щонайменше, необачно", - додав він.

Українська правда

Все про: Росія, Марков

Українська правда
10.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации