Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
На Конькова вирішив тиснути Добкін щодо матчу "Дніпро" - "Металіст"

Поделиться:

Харківська обласна федерація футболу надіслала у Федерацію футбола України лист з проханням про детальний розгляд інциденту на "Дніпро-Арені" під час матчу "Дніпра" і "Металіста" у 12 турі.

У лист наголошується, що Дирекція Прем`єр-ліги не дала правову оцінку ситуації з відключенням елекроенергії на "Дніпро-Арені".

"В обласній федерації упевнені, що "своїм рішенням Дирекція Прем'єр-ліги у черговий раз проігнорувала усю міру наслідків, які виникли після відключення енергозабезпечення, і не дала правову оцінку серйозності загрози безпеки для учасників матчу і уболівальників, присутніх на стадіоні.

Керівництво Прем'єр-ліги знову забуло про багатотисячну аудиторію уболівальників на цьому матчі і не зробило головний акцент у своєму рішенні на тому, що відключення енергозабезпечення на стадіоні могло не лише спровокувати паніку, а спричинити і більше серйозний наслідок - людські жертви.

Упевнені, що рішення Дирекції Прем'єр-ліги має бути аргументованим, а не мотивованим; захищати імідж не лише футбольних клубів, уболівальників, але і усього українського футболу, - ідеться в заяві ФФУ Харківської області.

Нагадаємо, що матч "Дніпро" - "Металіст" був закінчений після першого тайму, коли на стадіоні зникло енергозабезпечення.

Пізніше, Дирекція Прем`єр-ліги прийняла рішення дограти гру, розпочинаючи з другого тайму за рахунку 2:1 на користь "Дніпра".

Зазначимо, що головою Харківської обласної федерації футболу є губернатор Михайло Добкін.

Чемпион
09.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации