Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Сирійські повстанці наймають дітей у снайпери, сплачуючи їм 2,5 долара за вбитого

Поделиться:
Сирійські повстанці платять дітям гроші за вбивства.

Відповідну історію представили місцеві журналісти. Вони виявили 12-річного хлопчика, кілька місяців працював снайпером в рядах терористичного угруповання "Афхад ар-Расул".

Коли Шаабану Абдуллі Хаміду було 7 років, його мати померла. Батько пішов жити в іншу сім'ю, а Шаабана залишив на вулиці. Дитина був змушений кинути школу і піти працювати на фабрику пластмаси.

Через кілька років хлопчика знайшов рідний дядько, який запропонував йому "відрядну роботу" в рядах опору.

протягом місяця Шаабана навчали прийомам снайперського ведення бою, навчили маскуватися в кронах дерев, після чого посадили на даху будівлі біля мосту Аш-Шаар в Алеппо і наказали стріляти по всьому, що проходили людям і проезжавшему транспорту.

За життя цивільного особи хлопчикові платили 500 сирійських лір (близько 2,5 доларів), вбивство солдата оцінювалася вдвічі дорожче. Працювали снайпери в три зміни, двоє інших були ровесниками Шаабана. Його зміна тривала з 8 до 16 години, за два місяці "полювання" підліток убив 13 цивільних і 10 солдатів.

Разом з батьком хлопчик втік в Хаму, де жив у таборі біженців під патронажем Сирійського суспільства Червоного півмісяця. Потім йому випала нагода переїхати працювати на плантації в Тартус, де його і знайшли журналісти.

Нагадаємо, у Сирії в неділю вдалося знищити частину хімічної зброї. Його знешкодження відбувалося під контролем експертів Організації по забороні хімічної зброї. З допомогою газових різаків і кутових шліфувальних машин була знищена і деактивовано частина боєприпасів, у тому числі боєголовки, авіабомби та обладнання для змішування та наповнення їх хімічними
Відголос.com
08.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации