Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Санкції ФІФА: Регіонал звинуватив "провокаторів з Свободи"

Поделиться:
Народний депутат фракції Партії регіонів Євген Мураєв назвав "політичною агітацією" расистські та дискримінаційні прояви, в яких звинуватила українських уболівальників організація ФІФА, і поклав провину за введення санкцій на ВО Свобода.

"Хто винен у введенні санкцій - зрозуміло. Це - провокатори з Свободи, які наполегливо намагаються взяти під свій ідеологічний і організаційний контроль угрупування ультрас, сприяють поширенню фашистських і нацистських ідей у ​​середовищі фанатів. Вони сподівалися, що їхні дії залишаться без уваги міжнародної спільноти та світових спортивних організацій, а коли зрозуміли, що це не так, підняли галас про утиски і "п'яту колону", сподіваючись сховатися за спинами уболівальників", - заявив регіонал.

Він закликав зробити все можливе, "щоб політична агітація залишилася за межами стадіонів".

Нагадаємо, 27 вересня Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив рішення про те, що відбірковий матч чемпіонату світу 2014 року між збірними України та Польщі з футболу 11 жовтня в Харкові відбудеться без глядачів.

Таке рішення було прийнято на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна - Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові, а також доповіді спостерігача організації FARE про расистські і дискримінаційні прояви, які, на його думку, допустили місцеві вболівальники, "вивішуючи неонацистські прапори, імітуючи крики і жести мавп, а також демонструючи нацистське вітання".

3 жовтня стало відомо, що матч у Харкові відбудеться при глядачах, оскільки санкції ФІФА до Федерації футболу України за матч Україна - Сан-Марино були припинені (тільки на один матч) на час розгляду апеляції української сторони.

Тим часом, ВО Свобода передало ФІФА історичну літературу про УПА і Степана Бандеру і вимогу не забороняти національно-визвольну символіку на футбольних матчах.
Відголос.com
07.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации