Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Задорнов: бій Кличко - Повєткін - це навіть не боротьба нанайських хлопчиків

Поделиться:
Відомий російський сатирик Михайло Задорнов висловив свою думку про бій Кличко - Повєткін, який завершився перемогою Володимира.

"У Кличка брат у президенти йде. Програти йому не можна було, а виграти, весь час воюючи, він не міг. Йому доводилося використовувати всі методи в політиці", - написав Михайло Миколайович в ЖЖ.

На його думку, ці методи проявлялися в тому, що Кличко "ведмедем нависав" на небезпечномусупернику.

"Це не бокс. Це вид політичної боротьби. Це навіть не боротьба нанайських хлопчиків", - відрізав Михайло Миколайович.

Дивіться фото: Кличко - Повєткін: як "Сталевий Молот" побив "Російського Витязя" у Москві

Задорнов заявив, що навряд чи заприятелював би з братами Кличками, а ось від такого друга як Повєткін не відмовився б. Тому що Саша вів себе гідно, а ось Клички - західні хлопці, яким важливий піар.

"Так, він богатир. Так, він класний боксер, але для такого класу боксера як у нього, несолідно вішатися на супротивника таким піджаком великого розміру, купленим у магазині "Богатир", - стверджує Задорнов.

А не подобається Михайлу Миколайовичу, що з бою влаштували битву України з Росією. Він назвав "огидними" фотожаби, які опублікували українці.

"Ну, тому що не можна плювати в колодязь! А Росія для України, між іншим, колодязь. Правда, не з живою водою, а з газом блакитним", - натякає Задорнов.

Сатирик закликав не вплітати в бій російсько-українські баталії і підігрівати ворожнечу між двома самими найріднішими народами".

"Звичайно, я розумію західних українців, я їх не звинувачую. Вони завжди були зрадниками. Вони завжди лежали під Польщею.

А поляки завжди зраджували Росію на догоду будь-яким західним інтересам. Маю право це говорити, тому що у мене є польська кров", - зазначив Михайло Миколайович.

Головне, що показав поєдинок, на думку Задорнова, - не повинно бути ворожнечі між народами.

Нагадаємо, після бою Володимира освистали трибуни "Олімпійського", а Повєткін не прийшов на прес-конференцію.
Відголос.com
07.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации